20 lecie firmy NEXTEAM

Szanowni Państwo,

nx_logo_20lat

W roku 2017 nasza firma NEXTEAM Sp. z o.o. będzie obchodziła 20 lecie swojego istnienia. W nadchodzącym roku szykujemy wiele atrakcji, które z pewnością Państwa zainteresują. Dlatego zapraszamy do śledzenia tej strony i harmonogramu z nadchodzącymi wydarzeniami.

HARMONOGRAM 20-LECIA – atrakcje jakie przewidujemy w 2017 roku:

  • 12 KONKURSÓW NA FANPAGE’U NEXTEAM – Na początku każdego miesiąca na naszym profilu na Facebooku będzie ukazywać się pytanie związane z historią firmy Nexteam lub marki Opel. Osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnych odpowiedzi nagrodzimy zestawami pokrowców na koła z gamy oryginalnych akcesoriów firmy Opel.
  • RABAT 50% DLA OPLI 20 LETNICH I STARSZYCH – masz Opla z rocznika 1997 lub starszego? Świętuj razem z nami jego urodziny, przyjedź swoim 20 latkiem do naszego Serwisu i skorzystaj z rabatu 50% na robociznę oraz 30% rabatu na oryginalne części!
  • PLENEROWA IMPREZA Z OKAZJI 20 LAT ISTNIETNIA NEXTEAM – 20 maja 2017 r. zapraszamy na urodzinową imprezę otwartą dla wszystkich. Event odbędzie się na terenie naszej firmy przy ul. Modlińskiej 57A w Warszawie. Podczas imprezy przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, prezentację nowych oraz modyfikowanych Opli, świetną muzykę, food trucki oraz niepowtarzalną atmosferę w gronie miłośników marki Opel oraz dotychczasowych Klientów i pracowników firmy NEXTEAM.
  • SPECJALNA ATRAKCJA URODZINOWA – OPEL NA BOGATO – wyjątkowa nagroda dla tych, którzy od 2 stycznia 2017 do 15 maja 2017 zamówią najdroższą: Corsę, Astrę lub Insignię. Szczegółowa informacja u naszych sprzedawców.
  • HI-FIVE – z okazji 20 lecia firmy NEXTEAM uruchomiliśmy program 5 letniego wsparcia wszystkich sprzedanych aut w naszym salonie – więcej informacji.
  • UNIKATOWE GADŻETY – z okazji 20 lecia firmy przygotowaliśmy wyjątkowe gadżety dla naszych klientów: między innymi parasolki oraz koszulki do biegania.
  • 20% rabatu na wszystkie części dostępne w naszym magazynie.