DOBRE KOŁA I OPONY NA ZIMĘ TO PODSTAWA

Droga, jak życie nie zawsze jest prosta. Dobre koła i opony to podstawa a jesień i zima nie rozpieszcza.

Witajcie, trochę się tutaj nie udzielaliśmy natomiast wracamy i z wielką przyjemnością, lub nieprzyjemnością(kto nie lubi zimy) ogłaszamy sezon zimowy. Co to znaczy dla nas dla kierowców i pasażerów ?

Coraz wcześniej staje się ciemniej, co nie ułatwia w prowadzeniu auta, minusowe temperatury oraz zmienne warunki na drodze mogą niekorzystnie wypływać nie tylko na naszą psychikę, ale i na parametry jezdne naszego samochodu. Pamiętajcie, życie się ma jedno i warto do celu dojechać całym i zdrowym, dlatego warto zadbać o dobre opony i koła w trakcie sezonu zimowego. Dlaczego zmieniamy na opony zimowe ? Dlatego, że opona zimowa jest dostosowana do minusowych temperatur, mokrej i zamarazającej nawierzchni. W kryzysowych sytuacjach (poślizg) każda sekunda się liczy a nawet każda milisekunda. Opony zimowe mogą nam właśnie ją dać. Zachęcamy dla Waszego bezpieczeństwa do wymian kół i opon i przedstawiamy ofertę jak to wygląda u nas cenowo.

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z naszą firmą. Nasze komplety opon na zimę należą do bardzo dobrych jakościowo. Opony zimowe do Opla to nasza specjalność szczególnie w tym 2021 roku.

Bezpiecznej jesieni i zimy, życzy Opel Nexteam – Twój Team Opla od 25 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.