Legionovia razem z Nexteam

Legionovia oraz Opel Nexteam to zgrany duet. Już kolejny sezon udowadniamy, że idealnie gra nam się zespołowo i wspólnie mamy nadzieję wywalczyć kolejne mistrzostwo.

Już od trzech sezonów Legionovia gra w ekstraklasie i z roku na rok widać wyraźny rozwój i konsekwencję w działaniu. W tym czasie zespół odniósł wiele znaczących sukcesów umacniając swoją pozycję nie tylko w Lidze Siatkówki Kobiet, ale także w innych ogólnopolskich rozgrywkach.

W drużynie gra aż osiem obecnych lub byłych reprezentantek Polski, nic więc dziwnego, że w podsumowaniach statystycznych Ligi rysuje się obraz Legionovii jako zespołu ambitnego, walecznego, posiadający duży potencjał i perspektywy wzrostu. W sezonie 2014/2015 klub odniósł historyczne sukcesy.

Pierwszym z nich jest szóste miejsce w Lidze, najwyższe, jakie kiedykolwiek zajął w rozgrywkach tej klasy. Równocześnie w Młodej Lidze Kobiet (mogą w niej brać udział siatkarki jedynie do 23 roku życia) Legionovia wywalczyła srebrny medal.

Według wszelkich danych, od kliku lat siatkówka stała się w Polsce sportem nr dwa, jednak w Legionowie jest na pierwszym miejscu. I bez fałszywej skromności można powiedzieć, że to zasługa klubu Legionovia S.A.

CHCESZ OTRZYMAĆ CAŁOROCZNY KARNET NA MECZE LEGIONOVII?

Wspieramy również KIBICÓW! Dlatego przyjdź do naszego Salonu NEXTEAM, przejedź się nowym Oplem GRANDLAND X i powiedz hasło “Legionovia jeździ Ople”. W zamian wręczymy Tobie całoroczny karnet na mecze Legionovii. To bardzo proste – prawda? Czekamy na Ciebie w naszym salonie Opel NEXTEAM ul. Modlińska 57A w Warszawie. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu: 22 519 40 60

Mocno trzymamy kciuki za nasze Mistrzynie i życzymy kolejnych sukcesów!

fot. Ryszard Glapiak