Nowa Mokka już w sprzedaży !


Nowa Mokka w wersji Gs-line prezentuje się rewelacyjnie i ponadczasowo
Mokka w pięknym zielonym lakierze będzie dostępna w wersji całkowicie bez-emisyjnej

Każdy z Nas zapewne pamięta jakim hitem Opla okazał się model Mokka, Naszych klientów Opla w Warszawie zachwyciła żwawa, ale i elegancka bryła, jak i bogate i ergonomiczne wnętrze. Po sukcesie i premierze następcy Mokki, Inżynierowie zdecydowali się na lifting bez większych zmian. Zainteresowanie Mokką nie malało, natomiast z racji dużej konkurencji i jej coraz to nowszych modeli trzeba było coś zmienić.

Doczekaliśmy się nowej Mokki, która według naszych opini za odpowiednią cenę może zawrócić nie jednej osobie w głowie. Przepiękne kształty, ergonomia, innowacyjność – to wszystko znajdziemy w nowym Oplu Mokka.

Zrównoważony biznes

Należy odpowiedzieć na pewne oburzenie ze strony fanów motoryzacji, z racji niewielkich pojemności silnika i mocy. Wszystko to wiąże się z ograniczeniem emisji dwutlenku węgla. Unia Europejska wymusiła na producentach właśnie takie ograniczenia, które doprowadziły do takich litraży. Zapytacie zatem dlaczego nam powinno zależeć na jak najmniejszym zanieczyszczeniu ? Ponieważ zasoby planety są wyczerpalne, a jeśli drastycznie nie ograniczymy ilości CO2 to nasza planeta w ciągu 8 lat zostanie wyniszczona całkowicie. Odpowiadając, małe litraże i silniki elektryczne mają pomóc w wprowadzeniu neutralnego transportu dla środowiska. Dbajmy wspólnie o naszą planetę. Niewielkie spalanie czy zero emisyjnosć Twojego auta to także oszczędność twojego portfela.

Silniki,cena,wyposażenie – Nowy Opel Mokka

OPEL VISOR jeden element z przodu łączący światła auta z logo – docelowo ma być całkowicie zdigitalizowany

Przejdźmy już do technikaliów takich jak cena, wyposażenie i dostępne silniki w nowej Mocce. Gama jednostek napędowych Mokki obejmuje silnik benzynowe 1.2 Turbo o mocy do 130 KM oraz silnik wysokoprężny 1.5 Diesel o mocy 110 KM. Każdy charakteryzuje się efektywnym zużyciem paliwa i niską emisją spalin, i wiąże się to jak już wspominaliśmy ze zrównoważonym biznesem. Mokka będzie wyposażona w nawigację całkowicie zdigitalizowaną deskę rozdzielczą. Szczegóły odnośnie wersji wyposażenia znajdziecie poniżej. Jeśli chodzi o cenę to Mokka kosztować będzie już od 79 990 zł. Myślimy, że za takie auto jest to odpowiednia stawka.

Chcesz kupić Opla Mokkę w Warszawie ? Jeśli tak to tylko w Nexteam

Szanujemy czas naszego klienta, jesteśmy konkretni i doradzamy od serca według potrzeb klienta, jeśli zdecydujecie się Państwo na Mokkę lub zastanawiacie się nad jej zakupem to serdecznie zapraszamy do naszego rodzinnego salonu Opel Nexteam. Opel Nexteam – Twój Team Opla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.