Nowy Opel Corsa / e-Corsa

Nowy Opel Corsa / e-Corsa

 

Już niedługo premierę swoją będzie mieć kolejna odsłona nowego Opla Corsy.

Nowy Opel Corsa będzie dostępny w 3 wersjach silnikowych: benzynowej, dieslu oraz elektrycznej.  Pierwsza na rynku pojawi się Corsa z napędem benzynowym i Corsa diesel, następnie premierę będzie mieć e-Corsa, całkowicie elektryczna.

W Nowym Oplu Corsa będzie można znaleźć kilka ciekawych rozwiązań, między innymi takich jak: matrycowe reflektory Led znane już z ostatniej generacji Astry czy Insigni. Idąc za tropem poprzednich projektów Nowy Opel Corsa przeszedł proces odchudzania. Siódma generacja będzie lżejsza o około 108 kg od poprzedniczek.  Model Nowej Corsy będzie produkowany w Hiszpanii a dokładniej w Saragossie. W chwili obecnej Corsa przechodzi ostatnie testy na torach w Dudenhofen.

Nowy Opel Corsa ma nie tylko zaskakiwać piękną stylistyką, ale i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, chociażby całkowicie interaktywnymi zegarami oraz zdalnym dostępem do wybranych opcji poprzez aplikację myOpel. Dzięki myOpel w nowej Corsie będziemy mogli otworzyć auto bez potrzeby wyjmowania kluczyka, włączyć klimatyzację czy podkręcić temperaturę.

 

Corsa F stworzona we współpracy z PSA group ma dawać użytkownikom satysfakcje, przyjemność oraz radość z jazdy.

Czy tak będzie ? Przekonamy się już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *