Opel dla firm

OPEL FLOTA WARSZAWA

Opel NEXTEAM – profesjonalna oferta flotowa Opla dla firmy. 
Naszym zadaniem jest doradztwo i obsługa floty Opla na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje:

Jeśli poszukujesz najlepszych rozwiązań dla twojej floty to dobrze trafiłeś. Nasz dział doradzi Ci w zakresie zakupu samochodów marki Opel w wersjach osobowych, jak i użytkowych.

Gwarantujemy atrakcyjne rabaty na zakup Twojej floty Opla jak i dla również atrakcyjny program dla Twoich pracowników, w przypadku zakupu Opla.

Nasz mobilny sprzedawca flotowy przyjedzie do Ciebie i zadba o Twój komfort i czas.

Jeśli zastanawiasz się co zrobisz z samochodami do tej pory przez Ciebie użytkowanymi, to przychodzimy z pomocą. Nasz komis chętnie odkupi obecną flotę przy odpowiednich założeniach.

Prowadzisz wypożyczalnie i zastanawiasz się nad zakupem Opli? Chętnie Cię wesprzemy dedykowanym rabatem uszytym na Twoje potrzeby.

Nie tylko pomożemy Ci zakupić nowe samochody, ale także wesprzemy w obsłudze serwisowej. Dedykowany doradca serwisowy zadba o Twoje auto oraz o to by koszty eksploatacyjne były na rozsądnym poziomie. Samochody po naprawie zaprowadzimy bezpośrednio pod wskazany adres dzięki Naszej usłudze Opel door to door.

Zapewnimy w nagłych przypadkach samochód zastępczy na czas naprawy.

Jeśli to wciąż dla Ciebie za mało to, wesprzemy Cię w doborze odpowiedniego finansowania, pakietów ubezpieczeniowych oraz przy umowach leasingowych lub wynajmu długoterminowego.

Jesteś zainteresowany zadzwoń do Nas a z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie na spotkanie.

Telefon: 660 621 313 – Artur Panek

Opel Warszawa

Nexteam Sp. z o.o. Modlińska 57a

opel flota dealer opel oferta dla firm leasing opel warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.