Przegląd klimatyzacji

Dlaczego warto zadbać o przegląd i stan klimatyzacji.

W większości dużych miast w Polsce Panuje smog, przez co cierpią Nasi najbliżsi a także My Sami. Często miejsca pracy, szkoły czy miejsca rozrywki znajdują się daleko od Naszego domu, a środkiem transportu z którego korzystamy jest własne auto. W zanieczyszczonym mieście nie pozwólmy by dodatkowo podczas podróży szkodziła nam klimatyzacja. 

Klimatyzacja, jeśli jest zaniedbana może być źródłem bakterii, grzybów czy pleśni atakujących ludzki organizm. Najbardziej narażone są dzieci oraz osoby starsze, dlatego warto zadbać by powietrze w wewnątrz samochodu było świeże i oczyszczone z różnych szkodliwych rodników, dlatego warto zrobić przegląd klimatyzacji w Naszym autoryzowanym serwisie Opla. 

Klimatyzacja nie przydaje się jedynie w lato, przydaje się także w zimę aby osuszyć powietrze wewnątrz kabiny. Mitem jest, że klimatyzacja jedynie chłodzi, dlatego zachęcamy do przekręcenia pokrętła od temperatury na maxa, podczas włączonej klimatyzacji, powietrze stanie się bardziej suche przez co będzie Nam się lepiej oddychać.

Klimatyzacja, którą użytkujemy przez cały rok mniej się psuje. Jeśli jednak nastąpi usterka lub klimatyzacja nie będzie spełniała Państwa oczekiwań, to serdecznie zapraszamy do Naszego serwisu na przegląd klimatyzacji.

Nasz serwis Opla w Warszawie postara się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Przegląd klimatyzacji składa się z kilku etapów: odsysanie starego czynnika, osuszanie i odciąganie oleju do klimatyzacji, sprawdzanie szczelności instalacji, wprowadzenie nowej ilości czynnika, dodanie nowego oleju, sprawdzenie filtra kabiny, dezynfekcja klimatyzacji. Podczas przeglądu klimatyzacji zapraszamy na pyszną kawę do naszej poczekalni.

Cena kompleksowego przeglądu klimatyzacji to jedynie 249 zł.

Cena czyszczenia klimatyzacji to jedynie 99 zł.

Mamy nadzieję, że zawarte informacje w tym tekście poprawią jakość Państwa podróży.

Opel Nexteam – Twój Team Opla.