Trio Opla w nowym serialu sensacyjnym

Serial Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest ona świadkiem tragicznego w skutkach zdarzenia. Niejasne okoliczności tego wypadku nie dają Oli spokoju, decyduje się więc na podjęcie próby wyjaśnienia tej sprawy na własną rękę, dołączając do działającej w Internecie grupy detektywów amatorów o nazwie Ultraviolet. Od tego momentu Ola wraz z grupą detektywów amatorów oraz z pomocą policjanta, Michała Holendra (Sebastian Fabijański), rozwiązuje zagadki kryminalne.

Głównej bohaterce na co dzień towarzyszy Opel Crossland X. Elegancki, jednocześnie funkcjonalny miejski crossover o wyglądzie SUV‑a idealnie pasuje do pełnej temperamentu Oli. Ułatwia i uprzyjemnia jej codzienną pracę, polegającą na przewożeniu pasażerów, a kiedy trzeba sprawdza się jako niezawodny partner dynamicznie poruszając się ulicami miejskiej dżungli. Samochodem detektywa Holendra jest Opel Insignia Grand Sport. Ten nowy model charakteryzuje się sportowo-elegancką stylistyką coupé i oferuje wzorowy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Ponadto nowa Insignia zachwyca wspaniałą zwrotnością i precyzją prowadzenia. Są to cechy szczególnie pożądane także podczas niebezpiecznych akcji i pościgów. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych pomagają głównej bohaterce również siostry Polańskie (Karolina i Paulina Chapko), czyli blogerki modowe, należąc do grupy Ultraviolet. Lifestylowy, mocny i muskularny mini crossover ADAM ROCKS, dzięki niemal nieograniczonym możliwościom personalizacji oraz designerskiemu charakterowi doskonale wpisuje się w styl życia pełnych energii blogerek.

Serial był kręcony w Łodzi. W głównych rolach występują: Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Agata Kulesza, Michał Żurawski, Marek Kalita i Bartłomiej Topa. Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód). Premiera dziesięcioodcinkowego serialu już w najbliższą środę, 25 października, o godz. 22:00 na kanale stacji AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *