USŁUGI BLACHARSKO – LAKIERNICZE

 

blacharnia

Usługi Blacharsko – Lakiernicze – Blacharnia Lakiernia

Dealer Opel NEXTEAM specjalizuje się w kompleksowej, profesjonalnej likwidacji szkód komunikacyjnych, również w systemie bezgotówkowym tak aby zapewnić maksymalną wygodę klientowi oraz przyśpieszyć czas realizacji zlecenia. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować korzystne warunki współpracy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Cenimy czas klienta, zapewniamy indywidualne podejście oraz bezstresowe zgłoszenie szkody w naszym Autoryzowanym Serwisie Napraw Powypadkowych. Nasz wykwalifikowany personel serwisowy dokonuje pełnych napraw powypadkowych wszystkich marek. Nasz specjalistyczny sprzęt i wyposażenie pozwala nam naprawy powypadkowe Opli i Chevroletów wykorzystując oryginalne części i akcesoria. Przyjmujemy zgłoszenia i usuwamy szkody samochodów, które są ubezpieczone w Allianz, Hestia, Warta i PZU. W Autoryzowanym Serwisie Napraw Powypadkowych wykonujemy kalkulacje napraw zgodnie z fabrycznymi normami producentów dla systemu EUROTAX. Nasza blacharnio – lakiernia podejmuje się likwidacji drobnych stłuczek nawet w 24h lub w maksymalnie 72h! W Opel NEXTEM na Modlińskiej 57a przyjmujemy pojazdy do naprawy całodobowo, holowanie pojazdów na terenie całego kraju również oferujemy przez 24 godziny na dobę. Dopełnieniem naszej oferty napraw blacharsko – lakierniczych jest wynajem samochodów w atrakcyjnych cenach.

Ponadto w naszym Autoryzowanym Serwisie oferujemy:

  • odkup uszkodzonego samochodu od klienta
  • przygotowanie oferty na zakup nowego lub używanego samochodu
  • samochód zastępczy na czas naprawy powypadkowej

Naprawy powypadkowe wykonujemy w naszej blacharnio – lakierni wykorzystując oryginalne części zamienne, na które udzielamy dwuletniej gwarancji.

Co zrobić w przypadku kolizji? Jak zachować się po wypadku samochodowym?

W pierwszej kolejności należy poprosić o dowód osobisty i prawo jazdy osób będących uczestnikami kolizji. Warto poprosić również o dowody ewentualnych świadków zdarzenia.
Istotne są również dowody rejestracyjne samochodów.
Następnie należy spisać dane ubezpieczyciela drugiej strony, w tym numer polisy oraz oświadczenie sprawcy kolizji. Jeśli nie uda się ustalić sprawcy – należy wezwać policję.
Niezależnie czy jesteś sprawcą czy poszkodowanym – Ty wybierasz miejsce naprawy Twojego auta.
W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji:

Naprawy powypadkowe Opel NEXTEAM:
KRZYSZTOF CZEKALSKI
tel. 602 680 113
668 407 904
22  519-40-40 wew. 210
szkody@nexteam.pl

Pliki do pobrania:
DRUK WSPÓLNEGO OŚWIADCZENIA O ZDARZENIU (.pdf)

Oświadczenie prawne
* Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami w sprawie ogólnych warunków obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (Ustawa z dnia 22.05.2003 o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – DZ. U. nr 03.124.1152 z dnia 16.07.2003 roku) na ubezpieczającym z chwilą zmiany zakładu ubezpieczeń ciąży obowiązek powiadomienia dotychczasowego ubezpieczyciela o wypowiedzeniu umowy ubezpieczenia OC nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu na jaki umowa została zawarta. Druk wypowiedzenia, jak również wniosek o przesłanie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia – prosimy przesyłać na adres danego towarzystwa ubezpieczeniowego.